İkitelli Kombi Bakım Servisi| 472 99 34

                              İKİTELLİ KOMBİ BAKIM SERVİSİ

İkitelli Kombi Bakım Servisi olarak ;İkitelli ve tüm çevre mahallelerde tüm marka kombiler için kombi bakım ve kombi petek temizliği servis hizmeti vermekteyiz.

Koray  Usta Teknik Servis olarak özel servis olup değişen parçalar servisimizin vermiş olduğu 1 yıl  garanti kapsamındadır.

İkitelli Kombi Bakım Servisimizde ;Sadece kombi bakım ve petek  temizliği  değil diğer kombi arıza,kombi tamir ,onarım gibi işlemler içinde servis hizmeti verilmektedir.

                           İKİTELLİ KOMBİ BAKIM  SERVİSİ

Servisimize  0212 472 99 34 — 0538 856 34 07  nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.Sizlere  en kısa süre içerisinde genellikle aynı  gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir.

 

ikitelli kombi servisi,ikitelli kombi bakım servisi,atakent kombi  servisi,halkalı  kombi  servisi,Mehmet Akif mahallesi kombi servisi,Atatürk mahallesi kombi servisi,başakşehir kombi servisi,deprem konutları kombi servisi,göçmen konutları kombi servisi,sefaköy kombi servisi,,

Gibi tüm bölgeler için servis hizmeti vermekteyiz,Hizmet  verdiğimiz bölgeler  ve kombi  markaları hakkında detaylı bilgiye sitemizden  yada telefon nmaralarımızdan ulaşabilirsiniz…!

 

    KORAY  USTA TEKNİK SERVİS | KOMBİ SERVİSİNİZ ….!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir